CUI Inc PDM1-S12-S15-S
PDM1-S Series 1 W 12 Vin 15 Vout Isolated DC/DC Converter
Obsolete
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-PDM1-S12-S15-S連絡先
7d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ2年前
Future Electronics
CUI Inc
Electro Sonic
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-03-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
PEM1 Series 1 W 15 VDC 67 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PCN1-S Series 1 W 12 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP
PCSA1-S Series 1 W 12 V Input 12 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Traco PowerTMA 1212S
1 WATT DC/DC CONVERTERS DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
Traco PowerTME 1215S
1 Watt DC/DC converter, industrial, ±10% input, unregulated, encapsulated, SIP-4 package
Traco PowerTME 1212S
説明
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.067A 1W 4-Pin SIP Module
15 Vdc, 0.067 A, 1 W, 10.8~13.2 Vdc Input Range
Dc-Isolated 1W 10.8 13.2Vinput 15V67Ma Single Unr |Cui PDM1-S12-S15-S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid
Isolated DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 1 W, 10.8-13.2 Vdc input, 15 Vdc, 67 mA, single unregulated output, SIP