CUI Inc PCN1-S5-S12-S
PCN1 Series 1 W 5 V Input 12 V Output 84 mA Isolated DC/DC Converter-SIP
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+0.05%
関連部品
PCSA1-S Series 1 W 5 V Input 12 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Recom PowerROE-0512S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 12; mA. Out: 84
Recom PowerRK-0512S
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W Medical 4-Pin SIP Tube
Recom PowerRB-0512S
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 5-Pin SIP Module Tube
PCSA1-S Series 1 W 5 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Traco PowerTME 0512S
1 Watt DC/DC converter, industrial, ±10% input, unregulated, encapsulated, SIP-4 package
説明
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 4-Pin SIP Module Tube
12 Vdc, 0.084 A, 1 W, 4.5~5.5 Vdc Input Range
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 4.5-5.5Vin 12Vout 84mA 1W Iso SIP
Dc-Isolated 1W 5Vinput 12V84Ma Single Unregulated |Cui PCN1-S5-S12-S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid