CUI Inc PCN1-S24-S12-S
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 4-Pin SIP Module Tube
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-31.53%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-07-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
関連部品
PCSA1-S Series 1 W 24 V Input 12 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Recom PowerRK-2412S
RK Series 1 W 24 V Input 12 V Single Output DC-DC Converter - SIP-7
Recom PowerRB-2412S/P
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP7 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 12; mA. Out: 84
Recom PowerRB-2412S
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 5-Pin SIP Module Tube
PDS1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
PDM1 Series 1 W 15 VDC 67 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
説明
12 Vdc, 0.084 A, 1 W, 21.6~26.4 Vdc Input Range
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 21.6-26.4Vin 12Vout 84mA 1W Iso SIP
Dc-Isolated 1W 24Vinput 12V84Ma Single Unregulate |Cui PCN1-S24-S12-S
DC to DC Converter, 24V DC to 12V DC, 1VA, 0 Hz
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid