CTS Components CB3LV-3I-75M0000
Oscillator Xo 75MHZ ±50PPM 30PF Hcmos/ttl 55% 3.3V 4-PIN SMD T/r
データシート & ドキュメント
Factory Futures
Datasheet4ページ17年前
Electro Sonic
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.12%
関連部品
CTS Components636L3C075M00000
Oscillator XO 75MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-74M2500
SMD Crystal Oscillator 74.25MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-72M2676
SMD Crystal Oscillator 72.2676MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
ASFL1 Series 75 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator MEMS 75MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-800-BN-TR
Oscillator XO 80MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
説明
CB3LV Series 75 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
XTAL OSC XO 75.0000MHZ HCMOS TTL