CTS Components 2450-001-X5U0-102PLF
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 500V, 20A, 2 Pin(s)
IHS
Datasheet1ページ20年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
1000PF 500V 20A