Wolfspeed CP41B-WES-CK0P0154
CREE CP41B-WES-CK0P0154 LED, Cool White, Through Hole, T-1 (3mm), 30 mA, 3.6 V, 5.2 cd
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ6年前
Newark
Farnell
Arrow.cn
Factory Futures
在庫履歴
3か月間の傾向:
+12.81%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
CREE CP41B-WGS-CK0P0154 LED, Cool White, Through Hole, T-1 (3mm), 30 mA, 3.6 V, 3 cd
Round with Domed Top CP41B SINGLE COLOR LED White Cool LED Indication Discrete 5V 30mA 3000mcd 154mW
Round with Domed Top CP41B SINGLE COLOR LED White Cool LED Indication Discrete 3.6V 30mA 3000mcd 90°
説明
Single Color LED, Cool White, T-1, 3mm
LED Uni-Color White 2-Pin Tube
High-Brightness LED, Cool White, 5V, 100mA, RoHS
Cree SCT
9¦Ìm(K) 60¡ã 3.6V 30mA , , 7.6mm*7.6mm*6.55mm