Cosel TAC-20-683
Power Line Filter 60Hz 20A 500VAC Terminal Block Flange Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ4年前
Sager Electronics
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Component Distributors Inc.
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.42%
サプライチェーン
Introduction Date2011-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
FILTER AC NOISE 3 PH OP-V 500VAC CURR 20A DIN RAIL MNT TAC SERIES
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 20A, 500VAC ROHS COMPLIANT: YES
Power Line Filters 3Phase 500VAC 20A 68000pF
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
LINE FILTER 500VAC 20A CHASS MNT
LINE FILTER 500VAC 20A CHASSIS