Cosel NBH-16-432
Ultra high-attenuation type of common mode noise from 10kHz to 10MHz (2-stage filter)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
Sager Electronics
Sager Power Systems
Component Distributors Inc.
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-33.33%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Power Line Filter Ultra High Attenuation 60Hz 16A 250VAC/250VDC Terminal Block Flange Mount
FILTER 2-STAGE AC NOISE 1 PH OP-V 250VAC CURR 16A DIN RAIL MNT NBH SERIES
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 16A 0.5 mA/ 1.0 mA max
POWER LINE FILTER, 2-STAGE, 16A, 250V ROHS COMPLIANT: YES
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz