Cosel NBH-10-471-D
Power Line Filter Ultra High Attenuation 60Hz 10A 250VAC/250VDC Terminal Block DIN Rail
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ13年前
Sager Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 10A 50 uA/ 100 uA max
250 VAC Single Phase AC/DC Power Supply
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz