Cosel LCA30S-24
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 31.2W, Hybrid
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet14ページ5年前
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Component Distributors Inc.
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-06-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Mean WellPSD-30B-24
30W Single Output Open-Frame DC-DC Converter Output: 24 Volts @ 1.25 Amps 18-36VDC
Mean WellPM-20-24
AC to DC Power Supply Enclosed Single Output 24 Volt 0.92 Amp 22.08w
Mean WellLPF-25D-24
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 25.2W, Hybrid
説明
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,1.3A,85-132VIN, OPEN FRAME, PNL MNT, EMBEDDED,31W, LCA SERIES
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 1.3A 31.2W 7-Pin
AC/DC 30W 24V Single Output Power Supply, Open Frame