Cosel JAC-30-683
Power Line Filters 3 phase 500Vac 30A 2.5/5mA Leakage Curr
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ8年前
Sager Electronics
Sager Power Systems
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.09%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 30A, 500V ROHS COMPLIANT: YES
Three Phase EMI Filter, 528V, 50-60Hz
LINE FILTER 500VAC 30A CHASS MNT