Cornell Dubilier CGR103U030R4L
CGR Series 30 V 10000 uF 35x117mm Screw Terminal Aluminum Electrolytic Capacitor
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-40.63%
関連部品
Cornell DubilierCGR103U050V4C
Radial Can - Screw Terminals ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR CGR 50V 10000muF -10% +75% 2.000Dia 50.80mm
Cornell DubilierCGS103U035V2C
High-Cap Screw Terminal Aluminum Electrolytic Capacitor
Cornell DubilierCGR103U020R3L
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 10000UF, 20V, +75, -10%, SCREW
United Chemi-ConE36D251LPN103TEB7M
Cap Aluminum Lytic 10000uF 250V -10% to 50% (76.2 X 117mm) Screw Terminal 2000h 85C
United Chemi-ConE36D500HPN103UEA5M
Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 10000uF 50 Volt
United Chemi-ConE36D251LPN103TEB7N
SERIES: 36DA; VOLT: 250; CAP: 10000; DIA X LENGTH: 76X117; PACKAGING: LG
説明
Radial Can - Screw Terminals ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR CGR 30V 10000muF -10% +75% 1.375Dia 34.93mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 30V, 75% +Tol, 10% -Tol, 10000uF, Chassis Mount
Capacitors, Aluminum Electrolytic - Screw Terminal 10 mF 330Vac | Cornell-Dubilier CGR103U030R4L
105 ºC High Temp Screw Terminal Aluminum Electrolytic
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 10000UF, 30V, +75, -10%, SCREW; Capacitance: 10000µF; Voltage(DC): 30V; Voltage(AC): -; Capacitance Tolerance: -10%, +75%; Capacitor Terminals: Screw; Lifetime @ Temperature 69K1779
Aluminum Electrolytic Capacitor 10000Uf, 30V, +75, -10%, Screw; Rango De Producto:Serie Cgr; Capacidad:10000Μf; Tolerancia, Capacitancia:+75%, -10%; Tensión Nominal:30V; Diámetro:35Mm; Resistencia Esr:0.008Ohm; Altura:117.5Mm |Cornell Dubilier CGR103U030R4L