Cornell Dubilier AVS107M16D16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Newark
Farnell
3か月間の傾向:
+7.20%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-05-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
関連部品
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 16V 100muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-HBC101UAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HB 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVA160ADA101MF55G
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 70mA 2000h 85°C Cardboard T/R
PanasonicEEEHA1C101WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-1CA101WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Cornell DubilierAVE107M16E16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 16V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
説明
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20%( 6.3 X 5.4mm) SMD 4.3 Ohm 70mA 2000h 85C Automotive T/R
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor, Radial Can SMD, 100pF, 16V, 4.3 ohm
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16V 100uF AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3126
Aluminum Electrolytic Capacitor, 100Uf, 16V, 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Avs; Capacidad:100Μf; Tensión Nominal:16V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:6.3Mm; Resistencia Esr:4.3Ohm; Altura:5.4Mm |Cornell Dubilier AVS107M16D16T-F
CAPACITOR ALUM ELEC, 100UF, 16V, 20%, SMD; Product Range:Cornell Dubilier AVS107M16D16T-F - AVS Series; Capacitance:100µF; Voltage Rating:16V; AE Capacitor Case:Radial Can - SMD; Diameter:6.3mm; ESR:4.3ohm; Height:5.4m