Cornell Dubilier AHA336M2AG24T-F
Cap Aluminum Lytic 33uF 100V 20% (10 X 10.2mm) SMD 9 Ohm 65mA 2000h 105C Automotive T/R
Newark
Electro Sonic
関連部品
PanasonicEEE-TG1K330UP
Cap Aluminum 33uF 80V 20% (8 X 10.2mm) SMD 1.3 Ohm 70mA 2000h 125°C T/R
Cornell DubilierAVS336M2AG24T-F
Cap Aluminum 33uF 100VDC 20% 10 X 10.2mm SMD 8 Ohm 90mA 2000 hr T/R
PanasonicEEEFK2A330P
Panasonic EEEFK2A330P - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
PanasonicEEE2AA330P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 100V 33muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Cornell DubilierAFK336M80F24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 80V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cornell DubilierAFK336M2AG24T-F
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 33µF 100V
説明
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 4741
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 100V AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, 33Uf, 100V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:33Μf; Voltage(Dc):100V; Esr:9Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AHA336M2AG24T-F