Cornell Dubilier AFK687M16G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet7ページ4年前
Newark
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.83%
関連部品
PanasonicEEEFT1C681AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 16V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFK1C681P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEE-FK1C681AP
United Chemi-ConEMZA160ADA681MJA0G
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20%( 10 X 10mm) SMD 850mA 2000h 105C Automotive T/R
KYOCERA AVXUCD1C681MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEMZJ160ADA681MJA0G
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20% (10 X 10mm) SMD 0.06 Ohm 1190mA 2000h 105C Automotive T/R
説明
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 680µF 16V
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16V 680uF 10X10.2 AE C-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 4741