Cornell Dubilier 381LX561M180K012
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 180V 20%
IHS
Datasheet13ページ12年前
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 180V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF, Through Hole Mount
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP