Cornell Dubilier 107CKE250MQV
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR CKE 250V 100muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet3ページ2年前
IHS
New Yorker Electronics
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.02%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2004-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
UBT Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 100muF 35V
NIC ComponentsNRSS101M50V8X11.5F
NRSS Series 50 V 100 uF 8 x 11.5 mm Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
NIC ComponentsNRGB101M50V8X11.5F
Aluminum Electrolytic Capacitors; Lighting Applications; 10Khrs @ +105 degrees C; Radial
NichiconUVY2E101MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVY 250V 100muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicECA-1JM101
Cap Aluminum 100uF 63V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 270mA 2000h 85°C Bulk
説明
CKE Series 100 uF 250 V ±20% Through Hole Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitors, +105 °C General Purpose, Radial Lead 100µF 250V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount