Cooper Industries KS-3R3224-R
Electric Double Layer Capacitor, 3.3V, 80% +Tol, 20% -Tol, 220000uF, Surface Mount
Obsolete
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Abacus TechnologiesKS-3R3224-R0
2d
North Star MicroNS-KS-3R3224-R連絡先
>1wk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ15年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD
CAP, 0.22F, 3.3V, K SRIES