Switchcraft / Conxall W6882-10PG-522
Conn Circular PIN 10 POS Solder Cup ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Bulk
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ10年前
説明
Standard Circular Connector Cbl End 10P M Sldr C ont 6.3mm Cbl Sz
Mini-Con-X Cable Plug Insta-Click Positive Lock 10 Pin - Solder Contacts
EN3 Cable Assembly, 5 Position Straight, Male to Strip and Tin, 2 Meter
Conxall MI WR CABLE 10#22 PIN LNG SDR Part Number W6882-10PG-522
MINI-CON-X CABLE END 10-PIN 2 MINI-CON-X
Industrial Circular, Plug, 10Pos, Cable; Product Range:Mini-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Twist Lock; Contact Plating:Gold Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W6882-10PG-522