Switchcraft / Conxall W4281-10PG-3ES
Conn Circular PIN 10 POS Solder ST Thru-Hole 10 Terminal 1 Port Bulk
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ6年前
説明
Conxall MU WR PNL 10#20 PIN PCT SHORT Part Number W4281-10PG-3ES
Multi-Con-X UV Plastic Pnl Mnt 10 Pin - PC Tail Contacts Sealed with Epoxy
10P PIN PANEL MT CONN PCB MULTI-CONX
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Circular Connector, 10Pos, Rcpt, Pcb; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Panel Mount Receptacle; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Pcb Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W4281-10PG-3ES