Switchcraft / Conxall W3282-10PG-321
Multi-Con-X UV Plastic Str Cbl 10 Pin - Solder Contacts Cable OD .21 - .23
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ6年前
説明
Conxall MU WR CBL 10#20 PIN SOLDER Part Number W3282-10PG-321
MULTI-CON-X CABLE END 10-PIN MULTI-CON-X
CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Circular Connector, 10Pos, Plug, Solder; Product Range:Multi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:10Contacts; Circular Contact Type:Solder Pin; Coupling Style:Threaded; Contact Material:- Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall W3282-10PG-321