Comus WG280-A125Z
Trigger Output SSR, 1-Channel, 4000V Isolation
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
SchukatWG280-A125Z51
11h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ10年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2002-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
SSR Z-Vers. 280V 125A Hockey-Puck