Coilcraft XAL1510-223MED
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 6460
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
Coilcraft Direct
在庫履歴
3か月間の傾向:
-59.61%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-f
FIXED IND 22UH 14A 16 MOHM SMD
1MHz 6.3MHz 18.7A 14A 22¦ÌH 16m¦¸ ¡À20% , 16.4mm*15.4mm*10mm
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO
14A 22uH ±20% 18.7A Power Inductors ROHS