Coilcraft MSS7341T-872NLD
General Purpose Inductor, 8.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
Coilcraft Direct
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.93%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2011-09-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 8.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2727
Inductor Power Shielded Wirewound 8.2uH 30% 100KHz 7.4Q-Factor Ferrite 2.2A 0.034Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 8.2uH 30% 100KHz Ferrite 3A 0.042Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 8.2uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 3.3A 0.028Ohm DCR T/R
説明
Power inductor, shielded, 20/30% tol, SMT, RoHS
FIXED IND 8.7UH 3.9A 34 MOHM SMD
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 33MHz 34mOhm 8.7muH
FIXED IND 8.7UH 3.9A 34MOHM SM