Coilcraft LPD6235-223MRC
General Purpose Inductor, 22uH, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
Newark
Coilcraft Direct
在庫履歴
3か月間の傾向:
-56.19%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1A 0.3Ohm DCR T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 150uH 20% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 1.25A 0.3Ohm DCR T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 0.7A 0.375Ohm DCR 1206 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 650mA 300mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 10uH 20% 1MHz Ferrite 0.1A 0.39Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 0.86A 0.3Ohm DCR Automotive T/R
説明
Power inductor, coupled, 20% tol, SMT, RoHS, lead-free, halogen-free
COUPLED INDUCTOR, 22UH, 1.2A, 20% ROHS COMPLIANT: YES