Coilcraft DO3316P-155MLB
General Purpose Inductor, 1500uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5137
Obsolete
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
FarnellDO3316P-155MLB01Cut Tape
19h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
Coilcraft Direct
element14 APAC
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2007-01-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-03-01
LTD Date2021-03-01
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 1500uH 20% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 0.12A 4.2Ohm DCR T/R