Coilcraft DO3316P-102MLD
Ind Power Wirewound 1uH 20% 100KHz Ferrite 6.8A Embossed Plastic T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ4年前
Datasheet2ページ13年前
Coilcraft Direct
在庫履歴
3か月間の傾向:
-52.34%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-05-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Molded Wirewound 1uH 20% 100KHz Alloy Sponge Powder 12A 0.009Ohm DCR T/R
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD / 1 µH Shielded Molded Inductor 11 A 10mOhm Max Nonstandard
Power Inductors - SMD FIXED IND 1UH 9A 9 MOHM SMD
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1uH 20% 100KHz Powdered Iron 12A 0.0072Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Iron 11A 0.01Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 11A T/R
説明
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5137
Surface Mount Power Inductor, DO3316P Series, 1 H, 20%, Unshielded, 9000 ohm, 6.8 A RoHS Compliant: Yes
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 85C 100MHz 9mOhm 1muH
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS
IND FERRITE 1UH 6.8A +/-20% TOL SMD
SMD,12.9x9.4mm Power Inductors ROHS