Coilcraft 1206CS-220XJLB
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1206
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
Coilcraft Direct
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-03-01
LTD Date2021-03-01
関連部品
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 22nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.2A 0805 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 22nH 5% 100MHz 30Q-Factor Air 720mA 90mOhm DCR 0805 Embossed T/R
General Purpose Inductor, 0.023uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
説明
Surface Mount High Frequency Inductor, AEC-Q200 1206CS Series, 22 nH, 5%, 1206 [3216 Metric] RoHS Compliant: Yes
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 22NH, 5%, 2.2GHZ, RF, SMD; Inductance: 22nH; Product Range: 1206CS Series; DC Current Rating: 1A; High Frequency Inductor Case: 1206 [3216 Metric]; Induct; Available until stocks are exhausted Alternative available