Coilcraft 1008CS-331XFLC
Inductor RF Chip Wirewound 330nH 1% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 450mA 1.05Ohm DCR 1008 Embossed Plastic T/R
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Chip 1 Exchange1008CS-331XFLC連絡先
11h
Summit Electronics1008CS-331XFLC連絡先
>1wk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
Coilcraft Direct
サプライチェーン
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
General Purpose Inductor, 0.33uH, 1%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
RF inductor, ceramic core, 1% tol, SMT, RoHS