Coilcraft 0805LS-111XJLC
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0805
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Coilcraft Direct
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.35%
Introduction Date2005-04-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
RF Choke Unshielded Wirewound 0.11uH 580Ohm 5% 10MHz Ferrite 0.9A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.11uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind Chip Wirewound 120nH 5% 7.9MHz Ferrite 670mA 0603 T/R
説明
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.11uH 5% 7.9MHz 19Q-Factor Ceramic/Ferrite 2A 0.05Ohm DCR 0805 Automotive T/R
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 110NH, 5%, 1.2GHZ, RF, SMD; Inductance: 110nH; Product Range: 0805LS Series; DC Current Rating: 2A; High Frequency Inductor Case: 0805 [2012 Metric]; Indu; Available until stocks are exhausted Alternative available