Coilcraft 0805HT-56NTGLC
General Purpose Inductor, 0.056uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-13.83%
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind Chip Wirewound 56nH 2% 200MHz 60Q-Factor Ceramic 500mA 0805 T/R
Ind Chip Unshielded Wirewound 56nH 2% 200MHz 38Q-Factor Ceramic 360mA 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.056uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Ind Chip Wirewound 56nH 2% 200MHz 50Q-Factor Ceramic 610mA 0603 Punched Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.056uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
説明
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 125C 1.85GHz 390mOhm 56nH