Coilcraft 0805AF-332XJRC
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.59%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 260mA 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 260mA T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Ind Chip Molded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 180mA 1210 T/R
説明
RF inductor, ferrite core, 5% tol, SMT, RoHS, halogen free
Surface Mount High Frequency Inductor, 0805AF Series, 3.3 H, 5%, 0805 [2012 Metric], 85 MHz RoHS Compliant: Yes
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 85C 85MHz 1.2Ohm 3.3muH