Coilcraft 0603HP-3N9XGLW
Inductor RF Chip Wirewound 3.9nH 2% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.6A 39mOhm DCR 0603 Punched Paper T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-57.85%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-10-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
General Purpose Inductor, 0.0039uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
説明
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
Surface Mount High Frequency Inductor, 0603HP Series, 3.9 nH, 2%, 0603 [1608 Metric], 7.5 GHz RoHS Compliant: Yes
250MHz 7.5GHz 35 3.9nH 39m¦¸ ¡À2% 0603 1.75mm*1.09mm*1.09mm
RF Inductors - SMD 0603 3.9nH Unshld 2% 1.6A 39mOhms
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND fixed air core inductor 125C 7.5GHz 39mOhm 3.9nH
Chip Inductors – 0603HP Series (1608)
INDUCTOR, 3.9NH, 2%, 7.5GHZ, RF, SMD; Inductance: 3.9nH; Product Range: 0603HP Series; DC Current Rating: 1.6A; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; In; Available until stocks are exhausted Alternative available