Coilcraft 0402CS-40NXJLU
General Purpose Inductor, 0.04uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Obsolete
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Farnell0402CS-40NXJLU05Cut Tape
7h
Summit Electronics0402CS-40NXJLU連絡先
>1wk
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ5年前
Datasheet2ページ13年前
関連部品
Wurth Elektronik744765140A
250MHz 2.24GHz 320mA 26@250MHz 40nH 438m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
Inductor RF Wirewound 0.039uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.32A 0.55Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Wirewound 0.036uH 5% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 0.32A 0.4Ohm DCR 0402 T/R
Wurth Elektronik744765139A
250MHz 2.1GHz 320mA 25@250MHz 39nH 550m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
General Purpose Inductor, 0.036uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
説明
Surface Mount High Frequency Inductor, AEC-Q200 0402CS Series, 40 nH, 5%, 0402 [1005 Metric] RoHS Compliant: Yes
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 40NH, 5%, 2.24GHZ, RF, SMD; Inductance: 40nH; Product Range: 0402CS Series; DC Current Rating: 320mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; In; Available until stocks are exhausted Alternative available