Central Technologies CTMMP73VCZF-1R5M
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, SMD, 2926
IHS
Datasheet0ページ0年前
説明
FIXED IND 1.5UH 18A 13.5 MOHM