Central Technologies CTH6EF-101K
Power Line Choke Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz 0.55A 0.67Ohm DCR AXL T/R
IHS
Datasheet1ページ20年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 100UH 550MA 670 MOHM
100UH MINI AXL P-LINE INDUCTR