Central Technologies CTCDRH104RF-5R2
Inductor Power Shielded Wirewound 5.2uH 30% 100KHz 5.7A 0.022Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet1ページ11年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
General Purpose Inductor, 5.2uH, 30%, 1 Element, SMD, 3939
FIXED IND 5.2UH 22 MOHM SMD