Carling Technologies LT-1581-511-012
Switch; Toggle; Illuminated Actuator ; LT Series | Carling Technologies LT-1581-511-012
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet4ページ9年前
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC
Carling TechnologiesLT-1561-711-012
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Switch Toggle ON None ON SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
説明
Switch Toggle (ON) OFF (ON) SPDT Lighted Toggle Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Toggle Switch, SPDT, (on)-off-(on), Latched, 15A, 28VDC, Quick Connect Terminal, Snapkap Type Actuator, Panel Mount
Mom-Off-Mom 100000Cycles 28V 125V 18.16mm 34.92mm*61.49mm