Cal-Chip Electronics FBU565036T-801Y-S
Ferrite Bead 800 Ohm 2220 1LN
3か月間の傾向:
+119%
Introduction Date2017-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 8A, 2 Pin(s)
FB ULTRA 2220 800 OHM 8A .01DC