Cal-Chip Electronics FBU565032T-401Y-S
Ferrite Bead 400 Ohm 2220 1LN
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2017-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 400 OHM 2220 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 4.5A, 2 Pin(s)
FBULTRA 2220 400OHM 4.5A .03DC