Cal-Chip Electronics FBU565032T-271Y-S
Ferrite Bead 270 Ohm 2220 1LN
IHS
Datasheet5ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+164%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 270 OHM 2220 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 4A, 2 Pin(s)
FB ULTRA 2220 270 OHM 4A .035C