Cal-Chip Electronics FBU451616T-720Y-S
Ferrite Bead 72 Ohm 1806 1LN
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2017-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 72 OHM 1806 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 6A, 2 Pin(s)
FB ULTRA 1806 72 OHM 6A .01DC