Cal-Chip Electronics FBU321611T-330Y-S
Ferrite Bead 33 Ohm 1206 1LN
IHS
Datasheet5ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 33 OHM 1206 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 6A, 2 Pin(s)
FB ULTRA 1206 33 OHM 6A .006DC