Cal-Chip Electronics FBH321611T-601Y-S
Ferrite Bead 600 Ohm 1206 1LN
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 2A, 2 Pin(s)
FB HI 1206 600 OHM 2A .08DC