Cal-Chip Electronics FBH100505T-100Y-S
Ferrite Bead 10 Ohm 0402 1LN
IHS
Datasheet7ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 2A, 2 Pin(s)
FB HI 0402 10 OHM 2A .03DC