Cal-Chip Electronics FB160808T-221Y-S
Ferrite Bead 220 Ohm 0603 1LN
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
0603 FERRITE BEAD 220R 25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.1A, 2 Pin(s)