Cal-Chip Electronics FB060303T-300Y-S
Ferrite Bead 30 Ohm 0201 1LN
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2021-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 30 OHM 0201 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.3A, 2 Pin(s)
FBEAD 0201 30 OHM .3DC 300MA