Cal-Chip Electronics FB060303T-151Y-S
Ferrite Bead 150 Ohm 0201 1LN
IHS
Datasheet11ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 150 OHM 0201 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)
FBEAD 0201 150 OHM .5DC 200MA