Cal-Chip Electronics FB060303T-121Y-S
Ferrite Bead 120 Ohm 0201 1LN
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)
FBEAD 0201 120 OHM .45DC 200MA