Bulgin MC25MCBRG
Capacitive Illuminated MC Black Panel Mount Front Pushbutton Switch 10mA DC 12V -25C~55C
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet6ページ10年前
Electro Sonic
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.76%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Switch Push Button ON (OFF) DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
CAPACITIVE SWITCH, 25 MM, ALUMINUM, BLACK ANODISED, RED & GREEN LED, 12 VD
Capacitive switch 25 mm Normally Closed Alumin
SW CAPACITIVE SPST-NC 10MA 12V
CAP SWT 25MM NC ALU B-ANON R/G
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-Nc; Actuator / Cap Colour:black; Product Range:mc Series; Switch Operation:on-(Off); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes